Resultatliste og flere bilder fra NNM

Flere bilder og resultatliste fra helgas karate-NNM som ble avviklet i Vadsø.

k1022530

Kata Gutter 8-10 år, ingen rangering
uplassert, Leo Marinius Jensen, Finnsnes Karateklubb
uplassert, Mathias Schjølberg Augdal, Tromsø Karateklubb
uplassert, Erick Nakata Nordås, Finnsnes Karateklubb
uplassert, Eirik Kristoffer Jonsson, Tromsø Karateklubb
uplassert, Jakob Mikal Sandberg, Finnsnes Karateklubb
uplassert, Henry Kristoffer Sara Pettersen, Alta Karate Klubb
uplassert, Sebastian Stormo-Johansen, Tromsø Karateklubb
uplassert, Patrik Mikalsen Edvardsen, Alta Karate Klubb
uplassert, Leo Saus Jensen-Aaris, Tromsø Karateklubb

k1022261

Kata Gutter 11-12 år, ingen rangering
uplassert, Kim Rune Sara Pettersen, Alta Karate Klubb
uplassert, Robin Sverdrup Hellwig-Johansen, Tromsø Karateklubb
uplassert, Eric Jonassen, Vadsø Karate Klubb

k1022214

Kata Gutter 13-14 år
1. Magnus Ryvoll Sivertsen, Tromsø Karateklubb
2. Erik Olsen, Tromsø Karateklubb
3. Magnus Leander Schjølberg, Tromsø Karateklubb
4. Thomas Thomassen, Alta Karate Klubb

k1022202

Kata Herrer
1. Alexander Johansen, Finnsnes Karateklubb
2. Sebastian Olsen, Finnsnes Karateklubb
3. Daniel Johansen Bakketun, Finnsnes Karateklubb
4. Preben Johansen Bakketun, Finnsnes Karateklubb
uplassert, Thomas Poloczek, Harstad Karateklubb
uplassert, Kim -Erik Klemets, Alta Karate Klubb
uplassert, Sindre Nikolai Meyer, Vadsø Karate Klubb

k1022175

Kata Jenter
1. Viktoria Jordan Lyngfoss, Sør-Varanger Kyokushinkai Karateklubb
2. Julianne Gaasland, Sør-Varanger Kyokushinkai Karateklubb
3. Thea Sofie Jonsson, Tromsø Karateklubb
4. Madicken Olufsen, Finnsnes Karateklubb

k1022107

Kata Damer
1. Silje Bjerkeli Jensen, Finnsnes Karateklubb
2. Kristine Gunnari Dallavara, Vadsø Karate Klubb
3. Kristin Vik Hofseth, Vadsø Karate Klubb
4. Nora Mikkelsen Amble, Sør-Varanger Kyokushinkai Karateklubb

k1022046

Kumite Gutter 8-10 år, ingen rangering
uplassert, Eirik Kristoffer Jonsson, Tromsø Karateklubb
uplassert, Ole Tausvik, Vadsø Karate Klubb
uplassert, Leo Marinius Jensen, Finnsnes Karateklubb
uplassert, Vegard Olsen, Alta Karate Klubb
uplassert, Daniel Klemets, Alta Karate Klubb
uplassert, Eirik Olsen, Alta Karate Klubb
uplassert, Arnar Leithe, Tromsø Karateklubb
uplassert, Henry Kristoffer Sara Pettersen, Alta Karate Klubb
uplassert, Leo Saus Jensen-Aaris,Tromsø Karateklubb
uplassert, Jakob Mikal Sandberg, Finnsnes Karateklubb
uplassert, Erick Nakata Nordås, Finnsnes Karateklubb
uplassert, Sebastian Stormo-Johansen, Tromsø Karateklubb
uplassert, Patrik Mikalsen Edvardsen, Alta Karate Klubb
uplassert, Mathias Schjølberg Augdal, Tromsø Karateklubb

k1022001

Kumite Gutter 11-12 år, ingen rangering
uplassert, Eric Jonassen, Vadsø Karate Klubb
uplassert, Adrian Bjerke, Alta Karate Klubb
uplassert, Max Bruvik Malinen, Vadsø Karate Klubb
uplassert, Kim Rune Sara Pettersen, Alta Karate Klubb
uplassert, Peder Harila, Vadsø Karate Klubb
uplassert, Ingram Nilssen Nybrott, Finnsnes Karateklubb
uplassert, Anton Tausvik, Vadsø Karate Klubb
uplassert, Robin Sverdrup Hellwig-Johansen, Tromsø Karateklubb
uplassert, Elliot Finnestrand, Tromsø Karateklubb

k1021976

Kumite Gutter 13-14 år
1. Christian Li Sivertsen, Alta Karate Klubb
2. Magnus Ryvoll Sivertsen, Tromsø Karateklubb
3. Erik Olsen, Tromsø Karateklubb
4. Magnus Leander Schjølberg, Tromsø Karateklubb

k1021965

Kumite Gutter/Herrer, Lett
1. Sebastian Olsen, Finnsnes Karateklubb
1. Walid Jan, Etne Kyokushin Karateklubb
2. Alexander Johansen, Finnsnes Karateklubb
3. Daniel Johansen Bakketun, Finnsnes Karateklubb

k1023398

Kumite Gutter/Herrer, Tung
1. David Melvin Vorren, Vadsø Karate Klubb
2. Preben Johansen Bakketun, Finnsnes Karateklubb
3. Kim-Erik Klemets, Alta Karate Klubb
4. Thomas Poloczek, Harstad Karateklubb
5. Tobias Mikalsen Edvardsen, Alta Karate Klubb

k1022299

Kumite Jenter 11-12 år, ingen rangering
uplassert, Thea Sofie Jonsson, Tromsø Karateklubb
uplassert, Julianne Gaasland, Sør-Varanger Kyokushinkai Karateklubb
uplassert, Kine Edvardsen, Alta Karateklubb
uplassert, Madicken Olufsen, Finnsnes Karateklubb

k1022336

Kumite Jenter
1. Viktoria Jordan Lyngfoss, Sør-Varanger Kyokushinkai Karateklubb
2. Lisa Jonassen, Vadsø Karate Klubb
3. Nora Emilie Johnsen, Vadsø Karate Klubb

k1022463

k1022493

k1022593

k1022784

k1022815

k1022816

k1022716

Resultatliste: Vadsø Karateklubb
Bilder: Kenneth Augdal
Redigering: Sven Jonsson, sensei

Legg inn en kommentar